14. 2. 2012 - Diskuse "Výběr lokality pro hlubinné úložiště za účasti veřejnosti"

14. února 2012 se v Aule Vysoké školy polytechnické v Jihlavě konala diskuse pořádaná Správou úložišť radioaktivních odpadů na téma "Výběr lokality pro hlubinné úložiště za účasti veřejnosti". Vystoupila D. Drábová (SÚJB),  P. Eybert (senátor), J. Běhounek (hejtman Kraje Vysočina), Z. Vajdová (socioložka), J. Prachař (SÚRAO), J. Slovák (SÚRAO), Z. Jirsa (starosta Dolní Cerekve), Z. Černý (starosta Nadějkova), E. Sequens (Calla) a další. Moderoval M. Veselovský.

Prezentace "Výběr hlubinného úložiště v České republice z pohledu nevládních organizací" od Edvarda Sequense ze sdružení Calla.

 

 
13. 12. 2011 - Česká fotovoltaická konference

Czech RE Agency, o. p. s. uspořádala dne 13. prosince 2011 6. Českou fotovoltaickou konferenci. Akci hostila Stavební fakulta VUT Brno.

Celý článek...
 
8. 12. 2011 - Energetická politika ČR a Německa

Heinrich Böll Stiftung, Calla a Hnutí Duha zorganizovaly 8. prosince 2011 expertní diskusi s názvem „Energetická politika ČR a Německa". Přítomných 30 zástupců byznysu, konzultačních společností, z politiky a nevládních organizací mělo příležitost diskutovat a kriticky reflektovat návrh Státní energetické koncepce České republiky a také výhledy vývoje německé energetiky.

Celý článek...
 
13. 10. 2011 - Zelená nebo atomová energetika: komu patří budoucnost energetiky?

Takzvaná renesance jaderné energetiky se ve skutečnosti nikdy nekonala v Evropě a ani ve světě, shodla se většina energetických expertů na mezinárodní konferenci "Zelená energetika a jaderné elektrárny - Komu patří budoucnost?", kterou 13. října uspořádaly Heinrich-Böll-Stiftung, Sdružení Calla, Hnutí Duha a Zelená akademie v Praze.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»

Strana 5 / 5
 

Vyhledávání

Odkazy

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner